• Opening Hours

  AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİX

  PAZARTESİ18:30 - 23:00

  SALI18:30 - 23:00

  ÇARŞAMBA18:30 - 23:00

  PERŞEMBE18:30- 23:00

  CUMA18:30 - 23:00

  CUMARTESİ10:00 - 19:30

  PAZAR10:00 - 19:30

 • 532 554 1654
 • Contact

  Let's Keep In Touch!X

  ADDRESSSiyavuşpaşa Mahallesi, Çamlık Caddesi, Fındık Sokak, No: 5, Bahçelievler/İSTANBUL

  LEAVE A COMMENT

  Sending your message. Please wait...

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Please complete all the fields in the form before sending.

WING CHUN HABERLER

EBMAS Bakırköy – Bahçelievler eğitmeni kimdir?

By Editor | In Manşetler, WING CHUN & ESCRIMA | on May 22, 2011

Aslında herşey kalp rahatsızlığımla başladı.

125 kilo ile Cerrahpaşa Kardioloji servisine 8 Haziran 2008’de yattım. Kalp ritim bozukluğu teşhisi konmuştu. Hastaneden çıktığımda spor yapmam gerekiyordu.

Hızla kilo vermek için koşsam da istediğim hazzı ve motivasyonu sağlayamıyordum. Ayrıca adrenalin ile beraber vücudun daha fazla kalori yaktığını öğrenince savaş sanatlarına başlamam gerektiğine karar verdim.

Kısa süre kickbox çalıştım ancak kişisel bir tercihle bıraktım. Bu sıralarda  Wing Tzun ile tanıştım. İş yerinde bir arkadaşımın “sokakta en çok işe yarayan sistem” diye anlattığı Wing Tzun’a başlamam gerektiğine karar verdim.

İlk Wing Chun dersini Dai-Sihing Cevdet Dönmez’le yaptım. Bir ay Wing Chun derslerine devam ettim. Dai-Sihing bir ay ara verince Si-fu Cemil Uylukçu’nun Taksim’deki Wing Chun okuluna devam etmeye karar verdim.

Si-fu Cemil Uylukçu ile 2010 Ağustos ayında eğitmenlik yoluna gelene kadar devam etti. Dai-Sifu Emin Boztepe’nin elinden EBMAS’ın 2010’daki yaz kampında eğitmenlik lisansımı aldım.

Şimdi savaş sanatlarına yeni başlayan ya da ne olduğunu  merak eden sizlere ben yolculuğunuzda yardımcı olmak istiyorum. Haftasonu derslerimize katılarak beraber mücadele etme ve ayakta durmayı öğrenebiliriz.

Si-fu Cemil Uylukçu beni Mart 2011’de  Escrima dersleri vermek üzere görevlendirdi…

2 Eylül 2012’de Wing Chun tezimi vererek TG sınıfına ulaştım. Wing Chun tezimi buradan okuyun.

[imagebrowser id=1]Apple iPod touch 5 16Gb Bluegoogle android application developmentоптом дешевожаропрочная стеклянная посудакредит на карту кукуруза отзывыtranslate finnishкупить домmiami florida rentкопирайтерскрыть ip программассылкавозрождениесамая хорошая тушьлобановский александр отзывыникас меню харьковvsemsmart.ruсумка визажистаtranslate from russian to english onlineбиол фотоasus нетбук планшетмакияж арабских женщин

to "EBMAS Bakırköy – Bahçelievler eğitmeni kimdir?"

 • tolga says:

  25 February 2012 at 18:43 -

  merhaba hocam, sizinle öncelikle tanışmak ve wingchun tarihini sizin gibi bir üstadtan öğrenmek istiyorum. 27 yaşındayım. ve hiç bir sporla ugrasmadım bu yasıma kadar. fakat bu sporda beni büyülüyen başka bir şey var. adrenalın yada show diil. bu sadece bir merakta diil. whingchun bende ayrı bir duygu ve düşünce hissiyatı uyandırıyor. nasıl yapıldığını bile bilmiyorum ve denemedim hiç. öğrenmek isterim tabiki. ders almakta isterim. ama asıl istediğim bumu yoksa ip man hocanın ve çin halkının içimde uyandırdığı gerçek sadık, ve onur. ilginize teşekkür ederim telefon numaranızı alıyorum ve en kısa zamanda sizi arayıp bi randevu almak istiyorum. tolga ESENBAHAR.

  1. proWESbb says:

   27 February 2012 at 10:40 -

   Tolga takip ettiğin için teşekkürler… “Üstad” kelimesi benim için bayağı fazla olur. WingChun öğrenmek ve antreman yapmak için her zaman bekleriz. Gel izle, katıl.. Haftasonları açık hava koşularımız başlayınca bizi takip et.. Her zaman bekleriz.. Ders saatleri sitede..

 • Abdullah... says:

  18 September 2012 at 20:39 -

  Selamun Aleyküm Abdullah hoca,
  Yukardaki arkadaş gibi ben de her hangi bir spora gitmedim (ben de 27 yaşındayım) ama çocukluğumdan beridir içimde kalan bir utku benim için. Çocukluğumda ağabeyim 1-2 yıl gitmişti galiba. Sonra askerlik, iş vs. fırsatı olmadı galiba. Acaba ben yapabilir miyim, becerebilir miyim diye merak ediyorum. Bir de bizden yaşça çok küçük ve de yetenekli, tecrübeli kimselerin huzurunda yapamamamın endişesi de var, hani komik duruma düşmekten de çekiniyorum. Bir de tabi ki de bu ülke şartlarında maddiyat… Bunların boşuna gitmesini istemiyorum ve gerçekten iyi bir eğitim almak istiyorum. Bu psikolojik sorunları aşmadan yapabileceğimi sanmıyorum. Sizce aşabilir miyim? Biraz uzun yazdım, kusura bakmayın lütfen.
  Başarılar…

 • No nameeeee says:

  04 October 2012 at 00:05 -

  neys eönmli değil. yazmasanız da saolun. eyw.

 • Ali says:

  03 November 2012 at 20:27 -

  İmzir’de tavisye ediceğiniz bir wing chun eğitim yeri var mı?

Copyright © 2010 - Tüm hakları saklıdır - EBMAS Bakırköy Bahçelievler Wing Tzun (Wing Tsun - Wing Chun) Okulu
İletişim: +90 507 122 39 05