• Opening Hours

  AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİX

  PAZARTESİ18:30 - 23:00

  SALI18:30 - 23:00

  ÇARŞAMBA18:30 - 23:00

  PERŞEMBE18:30- 23:00

  CUMA18:30 - 23:00

  CUMARTESİ10:00 - 19:30

  PAZAR10:00 - 19:30

 • 532 554 1654 - 539 951 6184
 • Contact

  Let's Keep In Touch!X

  ADDRESSSiyavuşpaşa Mahallesi, Çamlık Caddesi, Fındık Sokak, No: 5, Bahçelievler/İSTANBUL

  LEAVE A COMMENT

  Sending your message. Please wait...

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Please complete all the fields in the form before sending.

DİZİ FİLM DÖVÜŞ KOREOGRAFİLERİ

DİZİ FİLM DÖVÜŞ KOREOGRAFİLERİEBMAS içinde öğretilen Wing Tzun (Wing Chun – Wing Tsun) ve Escrima sistemleri ile dizi ve filmler için mücadele, dövüş ve çarpışma sahnelerinin eğitim verilmektedir. Ayrıca dizi ve filmlerdeki aksiyon bölümlerinin çekiminde ihtiyaç duyulan sinematografik koreografi senaryonun ihtiyacına göre belirlenir.

DÖVÜŞ SİSTEMİNİN BELİRLENMESİ
Türk tarihini anlatan dizilerde “Kung-Fu” veya “Aikido” gibi uzakdoğu sistemlerini kullanarak çelişkiler sunmuyoruz. Senaryo içindeki karakterler, zaman ve kültürel etkileri gözönüne alarak film içinde en uygun duracak sistem ve teknikleri öneriyoruz.

Çarpışma sahnelerinde ölmek için giden adamların basit vuruşlarla indiği, arkadan atılan bıçakların önden saplandığı doğaüstü yaklaşımlar vermiyoruz.

SENARYONUN İNCELENMESİ
Senaryo ile ilgili inceleme ve önerilerimiz ardından koreografileri geliştiriyoruz. Burada da istenilen açılar ve zamana sadık kalıyor gerçek dışı olacak durumlara uyarılarımızı belirtiyoruz. Tarihi olgulardan sonra karakterlerin ve onları canlandıran oyuncuların üzerinde en iyi duracak teknikleri öneriyoruz.

OYUNCU VE FİGÜRAN EĞİTİMİ
Bu sahnelerin kurgulanması kadar oyuncuların birebir ve figüranların grup eğitimleri dikkat edilmelidir. Oyunculara verilen eğitimle kullandıkları silahlarla kendilerini yaralamada sinematografik dövüşün sergilenmesi sağlanmalıdır. Oyunculardan savaş sanatı ustası değil koreografi içinde seçilen tekniklerin en iyi ve doğru şekilde kameraya yansıtılması hedeflenir.

Ayrıca kahramana saldıran figüran ve dublörlerin sinematografik görselliği üst düzeye taşınmalıdır. Detayların ve arka planların işlenişi dövüş ve çarpışma sahnelerinin kalitesini artırır.

 best outdoor car cover reviewsPrimetime finance complaintsпродажа квартир в майамисковорода гриль с крышкойэкспресс кредит коллекторское агентствоананури фотолак паркетный ценаandroid application development tutorial for beginnersконтекстное продвижение сайтаяндекс взломцентр возрождениеjeans косметика интернет магазинbiol армия украиныenglish translate into chineseноутбук подобратьkontur yamalпосуда магазинgsm видеокамеры наблюденияцены на блендеры

Copyright © 2010 - Tüm hakları saklıdır - EBMAS Bakırköy Bahçelievler Wing Tzun (Wing Tsun - Wing Chun) Okulu
İletişim: +90 507 122 39 05