• Opening Hours

  AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİX

  PAZARTESİ18:30 - 23:00

  SALI18:30 - 23:00

  ÇARŞAMBA18:30 - 23:00

  PERŞEMBE18:30- 23:00

  CUMA18:30 - 23:00

  CUMARTESİ10:00 - 19:30

  PAZAR10:00 - 19:30

 • 532 554 1654 - 539 951 6184
 • Contact

  Let's Keep In Touch!X

  ADDRESSSiyavuşpaşa Mahallesi, Çamlık Caddesi, Fındık Sokak, No: 5, Bahçelievler/İSTANBUL

  LEAVE A COMMENT

  Sending your message. Please wait...

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Please complete all the fields in the form before sending.

WING CHUN HABERLER

proWES yaz kampı nasıl geçti?

By ebmasBB | In Manşetler, WING CHUN & ESCRIMA | on July 18, 2011

proWES (profound wingchun escrima systems ) Yaz Kampı için Çanakkale’nin Küçükkuyu ilçesine gittik.

Kampa Türkiye’nin birçok yerindeki proWES öğrencileri katıldı. Herkes farklı yollardan ulaştı. İzmir ve İstanbul’dan gelen gruplar toplu hareket etti. Günler öncesinden facebook üzerinden grup halinde gidiş için oluşturduğumuz etkinliğe katılanlar sabah erkenden gelerek biletlerini aldılar.

Si-fu Cemil Uylukçu, proWES eğitmenleri ve öğrenciler ise İstanbul’dan 28 Haziran sabahı 07.30’da yola çıktı.

Yolda  herkes bir an önce kampın yapılacağı otele ulaşmak için heyecanlıydı. Grup halinde yola çıkmanın heyecanı İstanbul’dan çıkan kafilede yüksek derecede mevcuttu.

Otobüs İstanbul’dan gelen kafileyi İda Tur Motel’in tam önünde indirdi. Otel Çanakkale-Balıkesir-İzmir yolu üzerinde bulunuyor.

proWES Yaz Kampı - Wing Chun - Escrima

Otele 15.15 sıralarında ulaştık. Otel görevlileri hemen bizimle ilgilendi ve herkes çabucak odalarına yerleşti. Denize sıfır kendine ait plajı bulunan otelin etrafında kısa bir tur attıktan sonra. Kamp heyecanıyla ve enerjisiyle dolu bir ekip ne yapsak diye düşünmeye başladı.

Hemen kendilerine “proWES Keşif ekibi” diyen grup bölge hakkında otel çalışanlarından kısa bir bilgi aldı.  Si-fu Cemil Uylukçu Lobide bir araya gelen bu enerjik  ekibe sabah koşuları için nerelerin uygun olduğu, belirli günlerde hangi noktalarda antreman yapılacağını belirlemelerini istedi.

Kendilerine “proWES Keşif ekibi” diyen grup – ekibin çoğunluğu proWES Bakırköy Bahçelievler üyesinden oluşmaktadır – 4.5 km’lik bir koşuyla önce İda dağına ve Zeus Altarı’na tırmandı. Daha sonra geniş bir yay çizerek – bazen galiba kaybolduk mu? diyerek- 12 km’lik bir yolu yürüyerek bölge hakkında bilgi topladı.

29 Haziran Sabahı:

İda Otel’in önünden Altınoluk yönüne giden sahil yolu bir gün önce Si-fu Cemil Uylukçu tarafından koşu için uygun bulundu.  Kampın ilk günü 07.30’da hafif bir kahvaltı yapan proWES üyeleri  fire vermeden 5 km’lik sabah koşusuna katıldı.

09:00’da sabah kahvaltısına geçtikten sonra 10:00’da WingChun semineri başladı. Bir saatlik molanın ardından Escrima semineri ile devam edildi.

Escrima antremanın bitmesiyle proWES Bakırköy Bahçelievler 6.5 km mesafedeki Mıhlı Şelalesine koştu. Daha sonra Başdeğirmen Şelalesi içine geçip buradan uçurum üzerinden yürüyerek Mıhlı şelalesine geçti.

Dördüncü gün proWES Bakırköy Bahçelievler’in daha önce koştuğu  Mıhlı Şelalesi’nde Escrima antremanı yapıldı. Önceden ayarlanan minibüsler proWES kafilesini şelaleye götürdü.

[nggallery id=12]

 

ооо полигон киев отзывыфорум seowhat does fully comprehensive car insurance coverлучший бюджетный китайский смартфонкредит от 18 летtranslationsouth miami real estateблендер многофункциональныймаркетинг аудитаANONYMIZER VKONTAKTEpassword-cracker.netчто такое анкорпогружные блендерыssd дискукраинская декоративная косметикаотпечатывается подводка на веках что делатьсамый быстрый ноутбукновости украина харьков донецккакие тени лучше купитьасер нетбуккак сделать идеальные брови

to "proWES yaz kampı nasıl geçti?"

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2010 - Tüm hakları saklıdır - EBMAS Bakırköy Bahçelievler Wing Tzun (Wing Tsun - Wing Chun) Okulu
İletişim: +90 507 122 39 05