• Opening Hours

  AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİX

  PAZARTESİDers Yok

  SALIDers Yok

  ÇARŞAMBADers Yok

  PERŞEMBEDers Yok

  CUMADers Yok

  CUMARTESİ11:00 - 14:00

  PAZAR11:00 - 14:00

 • 532 554 1654
 • Contact

  Let's Keep In Touch!X

  ADDRESSKoru Florya AVM, Diamond Life Center, Şenlikköy Mahallesi, Ekşi Nar Sk. No:55, 34153 Basınköy/Florya Bakırköy/İSTANBUL

  LEAVE A COMMENT

  Sending your message. Please wait...

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Please complete all the fields in the form before sending.

EMİN BOZTEPE

Dai - Sifu Emin Boztepe

Wing Tzun Wing Chun Wing Tsun Kung Fu’da Dai-Sifu, EBMAS kurucusu; Emin Boztepe. Emin Boztepe 17 Haziran 1962 yılında Eskişehir’in Emirdağ ilçesi’nin Bağlıca köyünde dünyaya geldi.

[smartslider2 slider=”20″]

Dört yaşında ailesiyle birlikte Almanya’ya yerleşti. Almanya’daki ilk yıllarında 1966’dan 1976’ya kadar Türk kimliği nedeniyle ırkçı saldırılara maruz kaldı. Sözlü saldırıların fiziki boyutlara ulaşması ve babasının teşvikiyle Emin Boztepe savaş sanatları eğitimine 1976’da 14 yaşındayken başladı.

EMİN BOZTEPE’NİN WING CHUN’LA TANIŞMASI VE UZUN YOLCULUĞU

Emin Boztepe, 18 yaşındayken bir gösteri sırasında izlediği Wing Chun’a başladı. Çok çalışmasının karşılığını önce eğitmen sonra da Sifu ünvanını alarak gördü. 1990 yılında Los Angeles’ta ilk Wing Chun okulunu açtı. Kısa zamanda American Wing Tzun Organization (AWTO) ‘nın kurdu.

Emin Boztepe, ABD’de bulunduğu dönem içinde FBI, US Marine, SWAT, DEA ve Los Angeles Police Departmant gibi kuruluşlara özel dersler ve seminerler verdi.

Emin Boztepe US Marine'de ders verirken

2001 yılına geldiğinde Emin Boztepe kendi ismiyle EBMAS (Emin Boztepe Martial Arts System) organizasyonunu kurdu.

EMİN BOZTEPE VE SİNEMA KARİYERİ

Emin Boztepe bir çok filmde ve dizide de oynamıştır. ‘Under The Volcanio’, ‘Sleppy Time Gal’, ‘Day for Night’, ‘Yandım Ali’ ve ‘Pusat’ filmlerinde oyuncu olarak rol almıştır. Kendisinin başrolde olduğu Panzehir filmi 9 Mayıs’ta vizyona girdi.

EMİN BOZTEPE VE SÖZLERİ

 технология укладки ламината на бетонный полпроф кисти для макияжаoptec reviewStar Island квартирам видео в кредитАккумуляторыраскрутка сайтов в googlewhat is the best binary option tradingbinaryобъявления на авито москвалобановский александрdocsvision чтопоследние моделикупить блинницуbiol.com.ruо отзывы компаниях стеклянные крышки для посудыlenovo ноутбуккак правильно наносить бронзер и румяна

Copyright © 2010 - Tüm hakları saklıdır - EBMAS Bakırköy Bahçelievler Wing Tzun (Wing Tsun - Wing Chun) Okulu
İletişim: +90 507 122 39 05