• Opening Hours

  AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİX

  PAZARTESİDers Yok

  SALIDers Yok

  ÇARŞAMBADers Yok

  PERŞEMBEDers Yok

  CUMADers Yok

  CUMARTESİ11:00 - 14:00

  PAZAR11:00 - 14:00

 • 532 554 1654
 • Contact

  Let's Keep In Touch!X

  ADDRESSKoru Florya AVM, Diamond Life Center, Şenlikköy Mahallesi, Ekşi Nar Sk. No:55, 34153 Basınköy/Florya Bakırköy/İSTANBUL

  LEAVE A COMMENT

  Sending your message. Please wait...

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Please complete all the fields in the form before sending.

WING TZUN (WING CHUN) GRUP DERSİ

Wing Tzun (Wing Chun) grup derslerine herkes katılabilir. Kondisyon, yaş, cinsiyet ve daha önce başka bir eğitim almış olmasına gerek kalmadan çalışabilir.

Neler Çalışılır?

Wing Tzun (Wing Chun) grup dersleri form ile başladıktan sonra, ısınma için kondisyon egzersizleriyle devam eder. Bu kondisyon çalışmaları stabil ve belirli çalışmalar değildir. Isınma egzersizleri bazen sadece Wing Tzun (Wing Chun) teknikleri ile yapılırken; bazen de sadece vücut ağırlığını kullanarak ve/veya partnerli yapılabilir.

Sınıf yapısı

Grup derslerinde öğrencilerin başlama ve dereceleri farklılık gösterir. Sıklıklı partner değiştirme şansı bulursunuz. Böylelikle farklı beden tipleri ve hareket özelliklerine sahip insanlarla çalışırsınız. Bununla da egzersizlerinizi ve tekniklerinizi farklı kullanma şansları bulabilirsiniz.

Sınıftaki üst seviyeler ve asistanlar sizlere egzersizlerinizde yardımcı olur. Sürekli sizi gözlerler.

Birebir çalışma

Grup derslerinde Lat Sao ve Chi Sao gibi egzersizlerde eğitmen tek tek öğrencilerle çalışabilir. Sınıfın yoğunluğuna göre zaman sınırı olabilir.

Nasıl katılınır?

Wing Tzun (Wing Chun) grup derslerine katılmak için eğitmen ya da asistanlara ulaşabilirsiniz. Kaydınızı eğitmen ya da asistanlar yapabilir. Salon görevlileriyle değil eğitmenlerle görüşerek kayıt olabilirsiniz.banc de binary regulationDefender Discovery MS-630 Black-blueclimb mount kilimanjaro toursкурс шекеля в рубляхэкспресс кредит 19 летмагазины посуды минскbancbinary investmentsоптимизация сайта для поисковых машинкак взломать страничку в Одноклассниках cheat-kodмолодежь церкви возрождениелента упаковочнаякупить Керамическаяcertified document translationблюдановости харьковаполитик лобановский косметический инструментрейтинг планшетовсамый новый планшет

Copyright © 2010 - Tüm hakları saklıdır - EBMAS Bakırköy Bahçelievler Wing Tzun (Wing Tsun - Wing Chun) Okulu
İletişim: +90 507 122 39 05