• Opening Hours

  AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİX

  PAZARTESİDers Yok

  SALIDers Yok

  ÇARŞAMBADers Yok

  PERŞEMBEDers Yok

  CUMADers Yok

  CUMARTESİ11:00 - 14:00

  PAZAR11:00 - 14:00

 • 532 554 1654
 • Contact

  Let's Keep In Touch!X

  ADDRESSKoru Florya AVM, Diamond Life Center, Şenlikköy Mahallesi, Ekşi Nar Sk. No:55, 34153 Basınköy/Florya Bakırköy/İSTANBUL

  LEAVE A COMMENT

  Sending your message. Please wait...

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Please complete all the fields in the form before sending.

WING CHUN EĞİTMENİ

Sihing Mustafa Furkan Dinleyici

CONTACT Sihing Mustafa Furkan Dinleyici

GSM: 507 122 3905
Çocukluğumdan beri spora ve spor yapmaya meraklı olmama rağmen eğitim vb. sebeplerden dolayı düzenli ve aktif bir spor hayatım olmamıştı. Üniversite sınavını kazandıktan sonra artık düzenli olarak spor yapmam gerektiğini düşündüm ve gerek sağlıklı olmak gerek İstanbul’un şartlarından dolayı dövüş sanatlarından birini seçmeyi karar verdim.

Arayışımın sonunda benim için en ideal olduğunu düşündüğüm Wing Tzun’u seçmeye karar verdim. İstanbul’daki birkaç organizasyonun eğitmenleriyle görüşüp aralarındaki farkı araştırdıktan sonra şu an ki Sihing’im Abdullah Demir’le tanıştım ve 1 Ekim 2012 de Wing Tzun derslerine başladım. Birkaç ay sonra Latosa Escrima Silah Sistemini de öğrenme arzusuyla derslere katıldım ve her iki sisteme de ayrı ayrı hayran kaldım.

Halen Wing Tzun ve Escrima çalışmalarımı yoğun bir şekilde sürdürmekte ve elimden gelen en iyi şekilde bu sistemi öğrenmek için gelenlere yardım etmekteyim. Ayrıca İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde ki eğitim hayatıma devam etmekteyim.

Dai – Sifu Emin Boztepe’nin 26 Eylül 2014 tarihli İstanbul seminerinde kendisinin elinden eğitmenlik belgesini alarak EBMAS eğitmenler ailesine katıldım.

Copyright © 2010 - Tüm hakları saklıdır - EBMAS Bakırköy Bahçelievler Wing Tzun (Wing Tsun - Wing Chun) Okulu
İletişim: +90 507 122 39 05